Stockholm

Besök oss

Adress
Kammakargatan 22
111 40 Stockholm

Hitta hit
T-banestation Rådmansgatan, uppgång Tegnérgatan och ca 5 min promenad i riktning mot Hötorget. Det kan vara svårt att hitta parkering för bil här.

Övrig info
Vi sitter en våning upp (anges som plan 4 i hissen). Hiss finns och entrén är lättillgänglig.

Kontakta oss
Tel: 010- 210 32 00

Medarbetare i Stockholm

Malin Angberg

Affärsområdeschef Pedagogik & Utveckling

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, handledarutbildad

 

malin.angberg@psykologpartners.se

072- 389 47 91

Ellen Tormalm

Teamchef Organisation & Ledarskap

Leg. psykolog

Organisationspsykolog

 

ellen.tormalm@psykologpartners.se

072-395 78 04

Johan Edbacken

Teamchef Digital psykologi

Leg. psykolog

 

johan.edbacken@psykologpartners.se

073-182 01 86

Karam Hanna

Teamchef Pedagogik & Utveckling

Leg. psykolog

 

karam.hanna@psykologpartners.se

08-410 64 403

Matilda Larsson

Teamchef Klinisk Psykologi

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, specialist i psykologisk behandling/psykoterapi

 

matilda.larsson@psykologpartners.se

08-410 392 39

Anton Tollin

Leg. psykolog

 

anton.tollin@psykologpartners.se

073-413 43 01

Axel Persson

Leg. psykolog

 

axel.persson@psykologpartners.se

08-410 64 406

Björn Svanberg

Leg. psykolog

Medlem av MINT

 

bjorn.svanberg@psykologpartners.se

070-090 07 82

Camilla Söderberg

Leg. psykolog

 

camilla.soderberg@psykologpartners.se

070-057 16 59

Cecilia Engblom Rosengren

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, specialist i psykologisk behandling/psykoterapi

Medlem av MINT

 

cecilia.engblom.rosengren@psykologpartners.se

08-410 820 09

Elin Melander

Leg. psykolog

 

elin.melander@psykologpartners.se

070-857 49 60

Elsa Janni

Leg. psykolog

 

elsa.janni@psykologpartners.se

070-812 17 67

Emma Sjöström

Föräldraledig

Leg. psykolog

 

emma.sjostrom@psykologpartners.se

070-346 10 04

Jennie Gelineo

Leg. psykolog

 

jennie.gelineo@psykologpartners.se

070-140 43 28

Johan Holmberg

Tjänstledig

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, doktorand, handledare

Medlem av MINT

 

johan.holmberg@psykologpartners.se

070-998 96 97

Johan Sjöberg

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut

 

johan.sjoberg@psykologpartners.se

076-852 98 24

Johanna Adut

Administratör

 

johanna.adut@psykologpartners.se

070-719 76 23

Johanna Morén

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, handledarutbildad.

 

johanna.moren@psykologpartners.se

08-20 37 33

Karin Frankel

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut

 

karin.frankel@psykologpartners.se

073-152 58 05

Linda Lövefors

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, handledarutbildad.

 

linda.lovefors@psykologpartners.se

073-413 43 02

Ola Jameson

Organisationspsykolog, specialist arbete- och organisationspsykologi

Leg. psykolog

 

ola.jameson@psykologpartners.se

073-423 37 51

Sim Jamil

Leg. psykolog

 

sim.jamil@psykologpartners.se

08-20 37 34

Torun Kallings

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, handledare och lärare i psykoterapi

 

torun.kallings@psykologpartners.se

073-402 98 75

Wilhelm Behrman

Leg. psykolog

Medlem av MINT

 

wilhelm.behrman@psykologpartners.se

070-864 85 95