Stockholm

Besök oss

Adress
Kammakargatan 22
111 40 Stockholm

Hitta hit
T-banestation Rådmansgatan, uppgång Tegnérgatan och ca 5 min promenad i riktning mot Hötorget. Det kan vara svårt att hitta parkering för bil här.

Övrig info
Vi sitter en våning upp (anges som plan 4 i hissen). Hiss finns och entrén är lättillgänglig.

Kontakta oss
Tel: 010- 210 32 00

Medarbetare i Stockholm

Ellen Tormalm

Teamchef Organisation & Ledarskap

Leg. psykolog

Organisationspsykolog

 

ellen.tormalm@psykologpartners.se

072-395 78 04

Karam Hanna

Teamchef Pedagogik & Utveckling

Leg. psykolog

 

karam.hanna@psykologpartners.se

08-410 644 03

Matilda Larsson

Teamchef Klinisk Psykologi

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, specialist i psykologisk behandling/psykoterapi

 

matilda.larsson@psykologpartners.se

08-410 392 39

Aleksandar Djordjevic

Leg psykolog

 

aleksandar.djordjevic@psykologpartners.se

070-483 68 33

Annika Sandred

Leg. psykolog

 

annika.sandred@psykologpartners.se

070-896 29 34

Anton Tollin

Leg. psykolog

 

anton.tollin@psykologpartners.se

073-413 43 01

Axel Persson

Leg. psykolog

 

axel.persson@psykologpartners.se

08-410 644 06

Björn Svanberg

Leg. psykolog

Medlem av MINT

 

bjorn.svanberg@psykologpartners.se

070-090 07 82

Camilla Söderberg

Leg. psykolog

 

camilla.soderberg@psykologpartners.se

070-057 16 59

Cecilia Engblom Rosengren

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, specialist i psykologisk behandling/psykoterapi

 

cecilia.engblom.rosengren@psykologpartners.se

08-410 820 09

Eli Linderholm

Leg. psykolog

 

eli.linderholm@psykologpartners.se

070-958 86 72