Norrköping

Besök oss

Adress
Repslagaregatan 3
602 25 Norrköping

Kontakta oss
Tel: 010- 210 32 00

Medarbetare i Norrköping

Ellen Tormalm

Teamchef Organisation & Ledarskap

Leg. psykolog

Organisationspsykolog

 

ellen.tormalm@psykologpartners.se

072-395 78 04

Fredrik Gunnarsson

Teamchef Klinisk psykologi

Leg. psykolog

 

fredrik.gunnarsson@psykologpartners.se

070-823 50 88

Therese Allvar

Teamchef Pedagogik & Utveckling

Leg. psykolog

 

therese.allvar@psykologpartners.se

070-956 27 68

Anna Zetterqvist

Leg. psykolog

Organisationspsykolog

 

anna.zetterqvist@psykologpartners.se

076-204 17 76

Henning Lantz

Leg. psykolog

Organisationspsykolog

Civilingenjör industriell ekonomi

 

henning.lantz@psykologpartners.se

072-150 37 05

Johan Jäder Malmlöf

Leg. psykolog

 

johan.jader.malmlof@psykologpartners.se

070-206 54 53

Julia Ridal

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, handledarutbildad

 

julia.ridal@psykologpartners.se

011-400 50 56

Maria Lind

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut

 

maria.lind@psykologpartners.se

011-13 07 44

Maria Pollack

Leg. psykolog

Organisationspsykolog

 

maria.pollack@psykologpartners.se

073-819 55 47

Sofie Johansson

Leg. psykolog

 

sofie.johansson@psykologpartners.se

070-119 44 58

Sonia Buck

Leg. psykolog

 

sonia.buck@psykologpartners.se

011-400 50 59

Therese Andersson

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, handledarutbildad

 

therese.andersson@psykologpartners.se

011-400 50 51

Ulrika Andersson

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut

 

ulrika.andersson@psykologpartners.se

076-780 08 66